Wesołych Świąt!
Data: Sobota, 2005, grudzień 24 @ 15:47:51 CET
Temat: Od redakcji

W poszukiwaniu dla Was dostatecznie żeglarskiej choinki przejechaliśmy się do gdyńskiego basenu jachtowego - i znalazła się. Wyrosła na dziobie Eltanina - bardzo żeglarskiego jachtu pływającego pod równie żeglarskim kapitanem Różańskim. Mamy nadzieję, że nie oznacza to, że Eltanin zapuścił korzenie i że, gdy "nad gdyńskim portem zaświeci nam słońce po długim, zimowym śnie", ruszy w dalekie rejsy na daleką północ, do krainy lodu, fiordów i białych niedźwiedzi.
Z okazji świąt (i owej choinki) chcemy Wam życzyć zdrowia, szczęścia, pomyślności i przede wszystkim - tych rejsów, na które się czeka, o których się marzy i które to marzenia czasem się ziszczają. Więc czemu nie w tym akurat nadchodzącym roku? Czy to będzie Svalbard, Horn, a może Malakka Strait - byle dalej i dalej i dalej i dalej i dalej.
Zanim zima się skończy, zerknijcie na czekające w porcie na sezon jachty: niektóre czekające na daleką wyprawę od lat (jak np. Flot), niektóre niedawno wróciły z dalekich rejsów (Panorama, Zjawa) - wszystkie czekają na żeglarzy, którzy w końcu popłyną. Życzymy Wam, aby to akurat z Wami popłynęły.
Spełnienia marzeń więc.
(a zdjęcia można obejrzeć klikając tutaj.)Ten artykuł pochodzi od: Sail-ho! Portal żeglarski
http://www.sail-ho.pl

URL tego opowiadania to:
http://www.sail-ho.pl/article.php?sid=2344